Išankstiniai kelionių pasiūlymai 2020 - 2021 žiemos sezonui į populiariausius Egipto kurortus, Tenerifę ir Jungtinius Arabų Emyratus.

 

Įsigyti kelionę iš anksto yra verta, nes:

Mažesnė pradinės įmokos dalis nei perkant kelionę paskutinę minutę.

Įsigyjant kelionę iš anksto, pradinė įmoka tik nuo 10 % kelionės kainos, o likusią kelionės kainos dalį sumokant ne vėliau kaip likus 21 dienai iki kelionės pradžios.

Nemokamas kelionės sąlygų keitimas pagal keitimo dieną galiojančias kelionių kainas.

Didelis viešbučių ir datų pasirinkimas, tad galima rinktis patogiausią kelionių laiką ir labiausiai patinkantį viešbutį.

 

* Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos (pavardė, kelionės data, kelionės trukmė, turistų skaičius, apgyvendinimo ar maitinimo tipas, numerio kategorija), kai sutartis sudaryta pagal išankstinio pirkimo nuolaidų sąlygas turisto pageidavimu gali būti keičiamos likus ne mažiau kaip 21 dienai iki kelionės pradžios, tačiau taikomos keitimo dieną galiojančios kelionės kainos.
** Įsigijus keliones pagal išankstinio pirkimo sąlygas, pradinė įmoka privalo būti apmokėta Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną, o likusi kainos dalis turi būti sumokėta likus 21 dienai iki išvykimo. Jei iki kelionės pradžios liko mažiau kaip 21 diena, visa kelionės kaina turi būti sumokėta iš karto, t.y. Turizmo paslaugų teikimo sutarties pasirašymo (sudarymo) dieną.
 
Vietų skaičius pagal išankstinių pardavimų sąlygas ribotas.
Populiariausios kelionių kryptys žiemą:
Hurgada
Hurgada
Skrydžiai į Hurgadą bus vykdomi nuo 2020 m. spalio 6 d. iki 2021 m. balandžio 29 d.
Šarm aš Šeichas
Šarm aš Šeichas
Skrydžiai į Šarm aš Šeichą bus vykdomi nuo 2020 m. rugsėjo 30 d. iki 2021 m. balandžio 30 d.
Tenerifė
Tenerifė
Skrydžiai į Tenerifę numatyti nuo 2020 m. spalio 12 d. iki 2021 m. balandžio 3 d.
JAE
JAE
Skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus numatyti nuo 2020 m. gruodžio 20 d. iki 2021 m. kovo 7 d.
Norite asmeninio pasiūlymo?

Susisiekime:

Visas susitarimo dėl asmens duomenų tvarkymo tekstas

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku