Prašome susipažinti su saugumo taisyklėmis, kurios galioja skrydžiams nuo liepos 1 dienos. Tuo pačiu, prašome keliautojų sekti atsakingų institucijų rekomendacijas bei jomis vadovautis. Keliautojus, ketinusius rugsėjį ilsėtis Italijos, Graikijos, Bulgarijoje, Turkijoje, Egipte ar Ispanijoje, kviečiame išsaugoti savo atostogas perkeliant jas kitai kelionės datai, krypčiai ar  pasikeičiant į Kelionių kuponą. 

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos priimtu sprendimu, nuo 2020 m. rugsėjo 15 dienos visi Lietuvos piliečiai, atvykstantys/grįžtantys iš užsienio valstybių oro ar jūros transportu, prieš kelionę į Lietuvą privalo užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC) užpildant elektroninę anketą. Atkreipiame dėmesį, jei pildydami anketą dar neturite jums priskirtos vietos, privalomame langelyje "Sėdėjimo vieta" įrašykite "No seat". Gautą elektroninį patvirtinimą (vadinamąjį QR kodą) reikės pateikti įlaipinimo į transporto priemonę metu.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad asmenys, grįžę / atvykę iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, kuriose sergamumo rodiklis yra >=25, per 24 valandas nuo grįžimo / atvykimo į Lietuvos Respubliką momento privalo užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir įstatymo nustatyta tvarka laikytis privalomos 14 dienų saviizoliacjos. COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašas yra patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. birželio 15 d. įsakymu Nr. V-1463 „Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašo patvirtinimo" ir nuolat atnaujinamas.

 

Jei asmuo, keliaujantis iš valstybės, iš kurios leidžiama atvykti į Lietuvą, per 14 dienų iki skrydžio lankėsi COVID-19 paveiktoje valstybėje arba jo skrydis buvo jungiamasis ir buvo keliauta per valstybę, priklausančią COVID-19 paveiktų šalių sąrašui, tuomet atvykstančiam asmeniui taikomos tokios pačios sąlygos, kaip ir atvykstantiems iš labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių.

Naudinga informacija apie reikalavimus atvykstantiems kitose šalyse nuolat atnaujinama Užsienio reikalų ministerijos tinklalapyje

Taip pat atsakymus į rūpimus klausimus galima rasti oficialioje svetainėje „Re-open EU“. Keliautojai įrašę šalies, kurią norėtų aplankyti, pavadinimą galės sužinoti praktinės informacijos apie joje dėl koronaviruso pandemijos taikomas visuomenės sveikatos ir saugos priemones.

„Tez Tour“ vadovaujasi atsakingų institucijų rekomendacijomis. Keliautojų sveikata ir saugumas mums yra besąlygiškas prioritetas.

 

 

PRIEŠ KELIONĘ Į KIPRĄ +
ORO UOSTAS +
SKRYDIS +
KIPRO VIEŠBUČIAI +
DRAUDIMAS +
PRIEŠ GRĮŽIMĄ Į LIETUVĄ +

 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku