Keliaujantiems į Maljorką

 

 • Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 6 m.), atvykstantys į Maljorką iš Lietuvos, privalo turėti ne anksčiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį atlikto COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testo arba greitojo antigeno testo neigiamą rezultatą ( antigeno testas galimas tik nuo birželio 7 d.). Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą anglų arba ispanų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Sertifikate turi būti nurodyti šie duomenys: testo tipas (PGR arba TMA), atlikimo data ir laikas, asmens duomenys, testą atlikusios laboratorijos duomenys. Jeigu atliekamas COVID-19 TMA testas, privaloma nurodyti testo specifiškumą ir jautrumą.
 • Nuo birželio 7 dienos pasiskiepijusiems keliautojams, kai nuo paskutinės vakcinos dozės iki kelionės pradžios pilnai praėję mažiausiai 14 dienų, neigiamas PGR testo rezultatas nėra privalomas. Tačiau privalomas E063 vakcinacijos įrašas iš E-sveikatos apie gautas skiepų dozes anglų kalba (jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas). Pripažįstamos vakcinos: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca, Janssen Pharmaceutica NV, Sinopharm.
 • Nuo birželio 7 dienos keliautojams, turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą apie tai, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Ispaniją, PGR testas nereikalingas. Dokumente turi būti nurodyti asmens vardai, atitinkantys nurodytus asmens dokumentuose, medicininės įstaigos, kurioje buvo atlikti tyrimai, duomenys bei tyrimo atlikimo datos. Būtina, kad pažymoje būtų lotyniškai pažymėta PCR arba RAT ir teigiamas atsakymas Positive. Jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas.

 

 • Visi keliautojai ne anksčiau kaip 48 valandos prieš kelionę į Maljorką privalo užpildyti ir pasirašyti Sveikatos kontrolės formą (FCS forma), kurią galite rasti: www.spth.gob.es arba atsisiuntę (SpTH) mobiliąja programėlę. 
 • Atkreipkite dėmesį, jog būtina užpildyti atskirą formą kiekvienam keliautojui.  Užpildžius anketą, sistema suformuos brūkšninį kodą, kurį keliautojas turi išsaugoti savo telefone arba atsispausdinti ir pasiimti su savimi į kelionę.

 

 • Rekomenduojame, vykstant į Maljorką, turėti galiojančią Europos sveikatos kortelę (E111), dengiančią skubiąją medicininę pagalbą.
 • Oro uoste matuojama temperatūra. Esant aukštai temperatūrai, keliautojai tiriami papildomai, esant įtarimams, papildomai atliekamas COVID-19 testas. Esant teigiamam tyrimui, keliautojai ir jų šeimos nariai izoliuojami specialioje karantino zonoje iki pasveikimo.

 

 Pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:

 •  Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur. Kaina galioja tik įsigijusiems kelionę ir užsisakiusiems šią paslaugą per „Tez Tour" kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

 

Informacija dėl testų atlikimo Maljorkoje:

 • COVID-19 tyrimai atliekami akredituotose laboratorijose (dažniausiai įsikūrusios pėsčiomis pasiekiamu atstumu nuo kurorto viešbučių). Į kai kuriuos viešbučius testo atvyksta patys laboratorijų atstovai.
 • Testų atlikimui būtina išankstinė rezervacija svetainėje.
 • Taip pat dėl registracijos testui galima kreiptis į viešbučio registratūrą.
 • COVID-19 tyrimo kainos: PGR metodu 90 Eurų, Antigenų testas – 30 Eurų.
 • Būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus;

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:

 • Jei gaunamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas ir asmuo nėra apsidraudęs, Maljorkos vyriausybė kompensuoja apgyvendinimo ir gydymo išlaidas. Draudimas galioja asmenims, kurie atvyko į Maljorką turistiniais tikslais ne ilgesniam, kaip 30 dienų laikotarpiui ir yra apsistoję oficialiose apgyvendinimo įstaigose. Draudimo polisas dengia tiek teigiamą testą gavusio asmens apgyvendinimo išlaidas (maks. 15 n.), tiek kartu vykusių šeimos narių. Tyrimą atlikusi gydymo įstaiga informuoja draudimo kompaniją ir suteikia pilną informaciją apie tolimesnius procesus;
 • Maljorkos vyriausybė įsipareigoja padengti visas gydymo išlaidas keliautojams viešnagės metu susirgusiems COVID-19 bei su jais keliaujantiems artimiesiems, kurie neturi įsigiję jokio kito COVID-19 išlaidas dengiančio draudimo.

 

Saugumo reikalavimai Maljorkoje:

 • Didžiausias žmonių skaičius viename susibūrime – 6 asmenys.
 • Ribojamas žmonių judėjimas nuo 23:00 iki 6:00.
 • Visi asmenys nuo 6 metų privalo dėvėti apsaugines veido kaukes visose viešose patalpose, lauke, taip viešame transporte (taksi, autobusai ir kt.), taip pat laikytis saugaus 1,5 m. atstumo nuo kitų asmenų.
 • Kaukių dėvėjimas nėra privalomas paplūdimiuose ir prie baseino. Turi būti išlaikytas 2 metrų аtstumas. Draudžiama grupuotis didesnėmis nei 6 asmenų grupėmis.
 • Maljorkoje ribojamas maitinimo įstaigų (restoranų, kavinių, barų ir kt.) darbo laikas. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio barai ir restoranai gali veikti nuo 20 iki 22.30 val. Tačiau penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais jie turi užsidaryti 17 val. Barai ir restoranai dirba tik lauko terasose, 100% užimtumu, prie staliuko negali sėdėti daugiau nei 4 asmenys.
 • Vykstant į kelionę, į savo mobilųjį telefoną būtina atsisiųsti „RadarCOVID“ programėlę. Programėlė informuos Jus apie COVID-19 poveikio riziką, atsižvelgiant į Jūsų vietovę.

 

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku