Keliaujantiems į Maldyvus
 • Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 1 m.), atvykstantys į Maldyvus iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 96 val. iki skrydžio atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą. Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Nepateikę testo rezultatų keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Maldyvus.

 

 • Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur. Šią paslaugą galima užsisakyti užsisakant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

 

 • Keliautojai, atvykstantys į Maldyvus ne vėliau kaip 24 val. iki atvykimo ir ne vėliau kaip 24 val. iki išvykimo iš Maldyvų turi užpildyti medicininę formą. Užpildžius formą, gaunamas QR kodas, kurį būtina atsispausdinti arba išsisaugoti telefone. QR kodą reikės parodyti pasų patikros punkte.
   
 • Jei vykstama tranzitu per kitas šalis ir tai užima daugiau nei 24 val., PGR testas privalo būti pakartotas ir rezultatas pridedamas pildant medicininę formą internete.
   
 • Visi keliautojai privalo su savimi turėti atspausdintus skrydžio bilietus (į abi puses), dokumentą, patvirtinantį apgyvendinimą viešbutyje, pasą (galiojantį ne mažiau nei 30 dienų nuo grįžimo iš Maldyvų datos) bei sveikatos draudimą visam atostogų laikotarpiui.
   
 • Vykstant į kelionę, rekomenduojama į telefonus atsisiųsti „TraceEkee“ programėlę.
   
 • Atskridus į Maldyvus, visiems keliautojams matuojama kūno temperatūra. Pasireiškus COVID-19 simptomams, keliautojams atliekamas testas oro uoste (mokamai, keliautojo sąskaita). Jei keliautojas keliauja su šeima, grupe, testuojami visi nariai (mokamai). Iki testo rezultatų gavimo, keliautojai izoliuojami specialioje zonoje ar specialiame izoliacijos centre. Gavus teigiamą rezultatą, keliautojai karantinuojami (savo sąskaita). Gavus neigiamą rezultatą – galima vykti į viešbutį (pervežimas už papildomą mokestį).
   
 • Specialios tarnybos atstovai oro uoste gali pasirinktinai testuoti atvykstančius keliautojus (nemokamai).
   
 • Viešbutyje, oro uoste, pervežimo metu ir kitose uždarose patalpose, kur neįmanoma išlaikyti reikiamo atstumo, privaloma dėvėti veido kaukes. Būtina laikytis asmeninės higienos reikalavimų, turėti rankų dezinfekavimo priemonę.
   
 • Viešbučiuose draudžiamas švediško stalo maitinimo principas. Klientai aptarnaujami padavėjų.
   
 • Į SPA centrus, grožio salonus, treniruoklių sales, nardymo, vandens sporto centrus, baseinus, vaikų klubą – būtina išankstinė registracija. Lydintieji asmenys neįleidžiami.
   
 • Keliautojai, turintys COVID-19 simptomų, net turintys neigiamą testo rezultatą, negali vykti į ekskursijas, užsiimti vandens sportu, nardymu, eiti į SPA, baseiną, lankytis vaikų klube. Auklės paslaugos svečių kambariuose draudžiamos.
   
 • Atvykus į viešbutį, būtina pranešti, jei bus reikalingas COVID-19 testas grįžimui į savo šalį, kad būtų laiku pasirūpinta testavimu ir laiku gauti rezultatai (keliautojo sąskaita).
   
 • Jei keliautojas per 14 dienų nuo grįžimo iš Maldyvų susirgo COVID-19, prašoma apie tai informuoti viešbutį, kuriame viešėjo.

 

 • Grįžtantieji atgal į Lietuvą, dar prieš skrydį turi užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC) užpildant elektroninę anketą. Atkreipiame dėmesį, jei pildydami anketą dar neturite jums priskirtos vietos, privalomame langelyje "Sėdėjimo vieta" įrašykite "No seat". Gautą elektroninį patvirtinimą (vadinamąjį QR kodą) reikės pateikti įlaipinimo į lėktuvą metu

 

 • Nuo kovo 10 dienos visiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų privaloma turėti dokumentą (viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant ar atvykstant į Lietuvos Respubliką atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Neturintys testo rezultato nebus įleidžiami į lėktuvą. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

 

 • Išimtis daroma tik ekipažų ir įgulų nariams, kurie vykdo keleivių vežimus tarptautinio susisiekimo maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis, taip pat tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims, asmenims iki 16 metų, taip pat nuo COVID-19 paskiepytiems ar šia liga persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų.
  pagal pilną skiepijimo schemą paskiepytiems asmenims.  (Nutarimas dėl prailginto termino iki 180 dienų įsigalioja balandžio 12 d. Ankstesnis terminas buvo 90 dienų).

 

 • Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) sugriežtinus koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemones keliautojams, atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą, nuo vasario 8 d. oro, jūrų uostuose bus taikomos papildomos medicininės-karantininės kontrolės procedūros. Visų – iš Šengeno ir ne Šengeno šalių – atvykstančių keleivių dokumentai ( užpildyta NVSC anketa, patvirtinto neigiamo COVID-19 testo pažyma, ar dokumentai patvirtinanys, jog žmogus yra persirgęs ar yra paskiepytas) bus tikrinami oro uostų atvykimo erdvėse, pasiėmus bagažą. Minėtus dokumentus visi keleiviai turės pateikti juos pasitikusiems VSAT pareigūnams ir NVSC darbuotojams. Daugiau informacijos.

 

 • Prašome numatyti, kad papildomos tikrinimo procedūros neišvengiamai pareikalaus daugiau laiko. Visų keleivių prašoma dar prieš kelionę arba kelionės metu įsitikinti, kad visi dokumentai yra paruošti patikrai, ir tvarkingai pateikti juos kontrolės punktuose dirbantiems pareigūnams. Tai leis sklandžiau vykdyti patikrą ir taupyti pačių keleivių laiką.
   
  Primename, kad iš bet kurios valstybės atvykusiems asmenims privaloma 10 dienų izoliacija. Galimybė ją sutrumpinti numatyta ne anksčiau nei 7 dieną, savo lėšomis atlikus testą COVID-19 ligai nustatyti ir gavus neigiamą atsakymą.
   

 

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku