Keliaujantiems į JAE
 • Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.), atvykstantys į JAE iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 96 val. iki skrydžio atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą. Būtina turėti popierinį atspausdintą sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą (elektroninis variantas nepriimamas). Taip pat privaloma atlikti pakartotinį testą po 12 dienų Dubajuje.

 

 • Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur. Šią paslaugą galima užsisakyti užsisakant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

 

 

 

 • COVID-19 testus atliekančių laboratorijų sąrašas Dubajuje.
   
 • Keliautojai, atvykstantys į JAE privalo užpildyti sveikatos deklaracijos formą (Health Declaration Form).
   
 • Keliaujantys tranzitu per Dubajų, neprivalo pateikti testo rezultatų, jeigu to nereikalaujama jų galutinio tikslo šalyje.
   
 • Atvykus į Dubajų, gali prireikti dar kartą atlikti testą. Laukiant testo rezultatų, negalima išvykti iš viešbučio ar gyvenamosios vietos.
   
 • Atvykstantiems į JAE privaloma turėti sveikatos draudimą visų atostogų laikotarpiui, dengiantį koronaviruso gydymą bei saviizoliaciją.
   
 • Visi keliautojai, grįžtantys iš Dubajaus, esant skrydžių jungčiai per Olandiją, privalo su savimi turėti neigiamą COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą, net ir tais atvejais, kai per šalį vyskstama tranzitu. PGR testo atlikimui išvykstant, būtina iš anksto informuoti viešbučio registratūrą, kuri padės artimiausioje klinikoje atlikti testą (preliminari testo kaina 42-55 USD doleriai).
   
 • Oro uoste bei lėktuve privaloma dėvėti kaukes (suaugusiems ir vaikams nuo 6 m.).
   
 • Vykstant į kelionę, į savo mobilųjį telefoną būtina atsisiųsti „COVID-19 – DXB Smart App“ programėlę.
   
 • Visi keliautojai privalo su savimi turėti atspausdintus skrydžio bilietus (į abi puses), galiojantį pasą, medicininių išlaidų draudimą.
   
 • Keliautojai, skrendantys su Emirates airlines arba FlyDubai avialinijomis, apdraudžiami automatiškai ir susirgus COVID-19, avialinijos apmoka gydymo išlaidas.
 • Grįžtantieji atgal į Lietuvą, dar prieš skrydį turi užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC) užpildant elektroninę anketą. Atkreipiame dėmesį, jei pildydami anketą dar neturite jums priskirtos vietos, privalomame langelyje "Sėdėjimo vieta" įrašykite "No seat". Gautą elektroninį patvirtinimą (vadinamąjį QR kodą) reikės pateikti įlaipinimo į lėktuvą metu.

 • Nuo kovo 10 dienos visiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų privaloma turėti dokumentą (viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant ar atvykstant į Lietuvos Respubliką atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Neturintys testo rezultato nebus įleidžiami į lėktuvą. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

 • Išimtis daroma tik ekipažų ir įgulų nariams, kurie vykdo keleivių vežimus tarptautinio susisiekimo maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis, taip pat tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims, asmenims iki 16 metų, taip pat nuo COVID-19 paskiepytiems ar šia liga persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų.(Nutarimas dėl prailginto termino iki 180 dienų įsigalioja balandžio 12 d. Ankstesnis terminas buvo 90 dienų).

 

 • Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) sugriežtinus koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemones keliautojams, atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą, nuo vasario 8 d. oro, jūrų uostuose bus taikomos papildomos medicininės-karantininės kontrolės procedūros. Visų – iš Šengeno ir ne Šengeno šalių – atvykstančių keleivių dokumentai ( užpildyta NVSC anketa, patvirtinto neigiamo COVID-19 testo pažyma, ar dokumentai patvirtinanys, jog žmogus yra persirgęs ar yra paskiepytas) bus tikrinami oro uostų atvykimo erdvėse, pasiėmus bagažą. Minėtus dokumentus visi keleiviai turės pateikti juos pasitikusiems VSAT pareigūnams ir NVSC darbuotojams. Daugiau informacijos.

 • Prašome numatyti, kad papildomos tikrinimo procedūros neišvengiamai pareikalaus daugiau laiko. Visų keleivių prašoma dar prieš kelionę arba kelionės metu įsitikinti, kad visi dokumentai yra paruošti patikrai, ir tvarkingai pateikti juos kontrolės punktuose dirbantiems pareigūnams. Tai leis sklandžiau vykdyti patikrą ir taupyti pačių keleivių laiką.

 

 •  Primename, kad iš bet kurios valstybės atvykusiems asmenims privaloma 10 dienų izoliacija. Galimybė ją sutrumpinti numatyta ne anksčiau nei 7 dieną, savo lėšomis atlikus testą COVID-19 ligai nustatyti ir gavus neigiamą atsakymą.

   

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku