Keliaujantiems į Graikiją
 • Dėmesio! Visi keliautojai (suaugusieji ir vaikai nuo 6 m.), atvykstantys į Graikiją iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki atvykimo į šalį atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą. Būtina turėti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį popierinį tyrimų laboratorijos arba E-sveikatos išduotą sertifikatą ar medicinos įstaigos pažymą su antspaudu anglų kalba (dokumento vertimui notaro patvirtinimas nėra būtinas). 72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Nepateikę testo rezultatų keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Graikiją.
 • Pasiskiepijusiems keliautojams, kai nuo paskutinės vakcinos dozės iki kelionės pradžios pilnai praėję 14 dienų, neigiamas PGR testo rezultatas nėra privalomas. Tačiau privalomi E063 vakcinacijos įrašai iš E-sveikatos apie visas gautas skiepų dozes ( jeigu privalomi du skiepai, formuojasi du atskiri išrašai kiekvienam skiepui) anglų kalba (jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas). Pripažįstamos vakcinos: Pfizer BioNtech, Moderna, Astra Zeneca/Oxford, Novavax, Johnson + Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
 • Keliautojams, turintiems sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, apie tai, kad asmuo persirgo koronavirusu, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne mažiau nei 2 mėnesiai ir ne daugiau kaip 9 mėnesiai iki atvykimo į Graikiją, PGR testas nereikalingas. Dokumente turi būti nurodyti asmens vardai, atitinkantys nurodytus asmens dokumentuose, medicininės įstaigos, kurioje buvo atlikti tyrimai, duomenys bei tyrimo atlikimo datos. Būtina, kad pažymoje būtų lotyniškai pažymėta PCR arba RAT ir teigiamas atsakymas Positive (jeigu E-sveikatos sistema neformuoja išrašo anglų kalba, privalo būti vertimas į anglų kalbą iš vertimo biuro su atspaudais. Notaro patvirtinimas nereikalingas). Taip pat keliautojams, kurie per pastaruosius 9 mėnesius pasveiko nuo COVID-19 ligos ir turi tai patvirtinantį sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą anglų kalba, PGR testas nereikalingas.
 • Dėmesio !  Kiekvienas keliautojas, vykstantis į Graikiją, ne vėliau kaip dieną iki išvykimo privalo užpildyti elektroninę anketą dėl buvimo vietos nustatymo ir kontaktinių duomenų pateikimo PASSENGER LOCATOR FORM. Anketa negali būti pildoma išvykimo dieną! Graikijos viešbučių adresai (Vykstant į Peloponesą anketoje atvykimo vietą rinkitės Araxos).

  Prieš lipant į lėktuvą būtina prie registracijos langelio pateikti atspausdintą arba telefone išsaugotą QR kodą, gautą užpildžius  PASSENGER LOCATOR FORM (PLF). Nepateikę QR kodo keleiviai nebus įleidžiami į lėktuvą, vykstantį į Graikijos kurortus. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.

 • Atvykus į oro uostą, pasirinktiems keliautojams gali būti atliktas  COVID-19 greitasis testas. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai karantinuojami specialiuose karantino viešbučiuose mažiausiai 10 dienų Graikijos vyriausybės lėšomis. Vėliau atliekamas pakartotinis PGR tyrimas.

  Daugiau informacijos

 

Pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:

 • Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur. Kaina galioja tik įsigijusiems kelionę ir užsisakiusiems šią paslaugą per „Tez Tour" kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

 
Saugumo reikalavimai  Graikijoje:

 • Visose viešose taikomi ribojimai judėjimui šalies viduje, ypač nuo 00:30 valandos iki 5 valandos ryto.
 • Visose viešose vietose, tiek viduje, tiek lauke, gatvėje, viešajame transporte, įskaitant autobusus, taksi, keltus privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.
 • Privačiu automobiliu gali važiuoti ne daugiau 4 asmenų: vairuotojas ir trys keleiviai (netaikoma tos pačios šeimos nariams), mini venu – vairuotojas ir keturi keleiviai.
 • Kavinės, restoranai dirba iki 00:15 valandos.
 • Tarp žemyninės Graikijos ir salų galimas judėjimas tik su PGR testu arba pasiskiepijusiems arba persirgusiems keliautojams. (Vykstant į ekskursijas vienai dienai, PGR testas nereikalingas, pildoma tik speciali anketa, gaunama įsigyjant ekskursiją).

 

 Informacija dėl testų atlikimo Graikijoje:

 • Visą detalią informaciją dėl COVID-19 tyrimo atlikimo prieš grįžtant į Lietuvą keliautojams suteiks „Tez Tour“ atstovai Graikijoje susitikimo metu.
 • Testų atlikimui būtina išankstinė rezervacija svetainėje.
 • Reikia pasirinkli, kokio testo pageidaujate (PGR ar antigenų), kur bus atliekamas testas (klinikoje ar viešbutyje).
 • Rekomenduojame atlikti registraciją testus vos tik atvykus.
 • COVID-19 tyrimo kainos: PGR metodu klinikoje 50 Eurų, viešbutyje – 60 Eurų, Antigenų testas klinikoje– 20 Eurų, viešbutyje – 25 Eurai.
 • Kretoje „Tez Tour“ svečiams taikoma 10 Eurų nuolaida PGR tyrimui pasinaudojus kodu, dėl kurio reikėtų kreiptis į „Tez Tour“ atstovą viešbutyje.
 • Vystant atlikti testo būtina turėti asmens dokumentus, rekomenduojama turėti kelionės dokumentus.
 • Testų atsakymai pateikiami elektroniniu paštu.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas:

 • Susirgus  COVID-19, Graikijos vyriausybė apsiima keliautojų gydymo išlaidas.
 • Susirgus viešbutyje, keliautojas yra karantinuojamas specialiame kambaryje ar kitoje karantinui skirtoje vietoje mažiausiai 10 dienų Graikijos vyriausybės lėšomis. Kiti keliautojai, su kuriais turimas artimas kontaktas taip pat karantinuojami Graikijos vyriausybės lėšomis.

 • Prireikus gydymo ligoninėje, transportas, gydymas bei karantinavimas viešbutyje, jei toks reikalingas, suteikiamas Graikijos vyriausybės lėšomis.

 

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku