Keliaujantiems į Egiptą
 • Dėmesio! Visi keliautojai (įskaitant vaikus nuo 6 m.), atvykstantys į Egiptą iš Lietuvos, privalo ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio atlikti COVID-19 (koronaviruso ligos) PGR testą (laikas skaičiuojamas nuo tyrimo datos, ne nuo rezultato gavimo laiko). Būtina turėti popierinį arba elektroninį sertifikatą arabų arba anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Taip pat būtina turėti sertifikato kopiją, kuri paliekama oro uoste.

 

Sertifikatui taikomi tam tikri reikalavimai:

 • Vykstant į Hurgados ar Šarm Aš Šeicho oro uostus, sertifikate privalo būti gydytojo parašas bei QR kodas arba vandenženklis, kurį nuskenavus turi būti matoma visa laboratorijos, kurioje atliktas testas, bei asmens, kuriam jis buvo atliktas, informacija.
 • Sertifikatai su ranka įrašytais duomenimis – nepriimami.
 • Sertifikatas be QR kodo arba vandenženklio yra priimtinas, tik tuo atveju, jei pateikiamas originalas su antspaudu ir gydytojo parašu (tik popierinis originalo variantas).

 

 • Visi keliautojai (įskaitant vaikus), vykdami į Egiptą privalo užpildyti visuomenės sveikatos formą (Public Health Declaration Form). Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą. Užpildytą formą privaloma pateikti atvykimo oro uoste Egipte, todėl rekomenduojame ją atsispausdinti ir užpildyti iš anksto.

 

Pasiūlymas „Tez Tour" keliautojams:

 • Jūsų patogumui, bendradarbiaudami su UAB „Medicina Practica laboratorija" suteikiame galimybę „COVID-19 tyrimą PGR metodu +sertifikatas“ įsigyti už specialią kainą - 65 Eur. Šią paslaugą galima užsisakyti užsisakant kelionę kelionių agentūroje arba internetu. Daugiau informacijos apie šią paslaugą

 

Saugumo reikalavimai Egipte:

 • Atvykstant į kurortų (Hurgados, Marsa Alamo, Šarm Aš Šeicho ir Tabos) oro uostus be sertifikato, PGR testą leidžiama atlikti oro uoste (kaina 30 USD – atsiskaitymas tik grynais). Testas atliekamas oro uosto laboratorijoje, vėliau keliautojai vežami į savo viešbučius.
   
 • Kai kurie viešbučiai nurodo asmenims, atvykusiems be testo rezultato, izoliuotis kambaryje iki testo rezultatų gavimo (nuo 6 iki 48 valandų). Turistai informuojami, tik esant teigiamam testo rezultatui.

 

 • Kairo oro uoste atlikti PGR testą galimybės nėra. Būtinas sertifikatas (popierinis variantas), prieš skrendant į Kairo oro uostą.

 

 • Vykstant į kelionę su naminiais gyvūnais, atvykus į Egiptą, oro uoste privaloma sumokėti 1100 Egipto Svarus už COVID-19 testo atlikimą gyvūnams bei veterinaro apžiūrą (Kairo oro uoste tokios galimybės nėra, dėl kelionės su augintiniu, būtina derintis su oro linijų bendrove). Atsisakius atlikti procedūrą arba esant teigiamam tyrimo rezultatui, gyvūnas tuo pačiu reisu siunčiamas atgal.
   
 • Visose uždarose erdvėse privaloma dėvėti veido kaukes (transporte, kavinėse, restoranuose, parduotuvėse, muziejuose ir kt.)

 

Informacija dėl testų atlikimo Egipte:

 • PGR testo atlikimui išvykstant (Šarm Aš Šeiche), būtina kreiptis į savo viešbučio gidą ir gydytojas atvyks atlikti testo viešbutyje bei atveš testo rezultatus (kaina 60 USD – 30 USD testas ir 30 USD gydytojo transportas). Dahabe – 80 USD (30 USD testas ir 50 USD transportas). Taip pat galima savarankiškai savo lėšomis vykti į tarptautinę Šarm Aš Šeicho ligoninę ir atlikti testą (nuo 10 val. iki 17 val., testo atlikimo kaina 30 USD dolerių + transporto išlaidos).
   
 • Hurgadoje testai atliekami vyriausybinėse laboratorijose. Dėl testo atlikimo būtina iš anksto informuoti viešbučio gidą (Hurgadoje kaina 45 USD dolerių – 30 USD testas ir 15 USD transportas, Makadi, Safagoje ar El Gunoje – 50 USD dolerių – 30 USD testas ir 20 USD transportas). Vaikai iki 16 metų gali vykti su tėvais nemokamai. Jei viename užsakyme yra daugiau nei 2 keliautojai, jiems visiems kartu keliaujant darytis testo, taikoma papildoma 5 USD nuolaida (vienam užsakymui, ne asmeniui).
   
 • Testo rezultatai pateikiami per 24 valandas nuo testo alikimo.

 

Jeigu Covid-19 tyrimo rezultatas teigiamas (Sąlygos galioja kelionių paketus įsigijusiems keliautojams):

 • Gavus teigiamą testo rezultatą, kuomet testas atliekamas atvykus oro uoste, turistas izoliuojasi specialiame viešbučio numeryje (papildomai mokėti nereikia iki numatytų atostogų laiko pabaigos, vėliau, jei turistas nepasveiksta ir neišskrenda laiku, už papildomą gyvenimą viešbutyje bei naują skrydžio bilietą, moka pats turistas iš savo lėšų), o šeimos nariai su neigiamu rezultatu atostogauja atskirai iki numatytų atostogų pabaigos. Prieš 72 val. iki skrydžio atgal, keleivis, kuriam buvo nustatytas COVID-19, privalo atlikti PGR testą už savo lėšas arba kreiptis į savo draudimo bendrovę.
   
 • Jei būdamas Egipte, turistas suserga lengva COVID-19 forma, jis izoliuojamas atskirame viešbučio kambaryje (turistas gyvena viešbutyje nemokamai iki pasveikimo; gavus neigiamą testo rezultatą, turistas už apgyvendinimą viešbutyje iki skrydžio laiko moka savo lėšomis). Maistas ir gėrimai patiekiami į kambarį. Už pakartotinius testus, turistas moka savo lėšomis. Kartu keliaujantys asmenys (nemokamai) ištiriami dėl COVID-19, t.y. apžiūrimi gydytojo. Jei reikalingas testas, jį keliautojai atlieka savo lėšomis. Jei testas neigiamas, gali laisvai toliau atostogauti savo viešbutyje iki numatytų atostogų pabaigos arba išvykti į Lietuvą už savo lėšas.

 

 

 • Jei būdamas Egipte, turistas suserga sunkia COVID-19 forma, jis gydomas valstybinėje ligoninėje. Gydymą apmoka Egipto Sveikatos Ministerija. Už pakartotinius testus, turistas moka savo lėšomis. Jei pasveikęs turistas skrenda ne savo nustatytą dieną, bilieto keitimo išlaidas prisiima pats turistas. Kartu keliaujantys asmenys taip pat ištiriami ligoninėje (nemokamai). Jei reikalingas testas, jį keliautojai atlieka savo lėšomis. Jei testas neigiamas, gali laisvai toliau atostogauti savo viešbutyje iki numatytų atostogų pabaigos arba išvykti į Lietuvą už savo lėšas.

Reikalavimai grįžtantiems į Lietuvą:

 • Grįžtantieji atgal į Lietuvą, dar prieš skrydį turi užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (NVSC) užpildant elektroninę anketą. Atkreipiame dėmesį, jei pildydami anketą dar neturite jums priskirtos vietos, privalomame langelyje "Sėdėjimo vieta" įrašykite "No seat". Gautą elektroninį patvirtinimą (vadinamąjį QR kodą) reikės pateikti įlaipinimo į lėktuvą metu.
   
 • Nuo kovo 10 dienos visiems suaugusiems ir vaikams nuo 16 metų privaloma turėti dokumentą (viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant ar atvykstant į Lietuvos Respubliką atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą. Neturintys testo rezultato nebus įleidžiami į lėktuvą. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

 

 • Išimtis daroma tik ekipažų ir įgulų nariams, kurie vykdo keleivių vežimus tarptautinio susisiekimo maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis, taip pat tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims, asmenims iki 16 metų, taip pat nuo COVID-19 paskiepytiems ar šia liga persirgusiems žmonėms, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato iki atvykimo į Lietuvą praėjo ne daugiau kaip 180 dienų.(Nutarimas dėl prailginto termino iki 180 dienų įsigalioja balandžio 12 d. Ankstesnis terminas buvo 90 dienų). Kaip pasveikimo įrodymą, keliautojams privaloma pateikti pažymą iš “E.sveikata”, kurios kodas U073 arba gydytojo pažymą su oficialiu vertimu į anglų kalbą, kurioje būtų nurodyta informacija apie atliktą teigiamą PGR ar antigenų tyrimo rezultatą bei pasveikimo datą.

 

 • Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM) sugriežtinus koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemones keliautojams, atvykstantiems ir grįžtantiems į Lietuvą, nuo vasario 8 d. oro, jūrų uostuose bus taikomos papildomos medicininės-karantininės kontrolės procedūros. Visų – iš Šengeno ir ne Šengeno šalių – atvykstančių keleivių dokumentai ( užpildyta NVSC anketa, patvirtinto neigiamo COVID-19 testo pažyma, ar dokumentai patvirtinanys, jog žmogus yra persirgęs ar yra paskiepytas) bus tikrinami oro uostų atvykimo erdvėse, pasiėmus bagažą. Minėtus dokumentus visi keleiviai turės pateikti juos pasitikusiems VSAT pareigūnams ir NVSC darbuotojams. Daugiau informacijos.
   
 • Prašome numatyti, kad papildomos tikrinimo procedūros neišvengiamai pareikalaus daugiau laiko. Visų keleivių prašoma dar prieš kelionę arba kelionės metu įsitikinti, kad visi dokumentai yra paruošti patikrai, ir tvarkingai pateikti juos kontrolės punktuose dirbantiems pareigūnams. Tai leis sklandžiau vykdyti patikrą ir taupyti pačių keleivių laiką.
   
 • Primename, kad iš bet kurios valstybės atvykusiems asmenims privaloma 10 dienų izoliacija. Galimybė ją sutrumpinti numatyta ne anksčiau nei 7 dieną, savo lėšomis atlikus testą COVID-19 ligai nustatyti ir gavus neigiamą atsakymą.

Vilkite vėliavą į norimą vietą žemėlapyje
OK
Lankytojų patogumui, norint teikti asmeninę informaciją, įsiminti asmeninius pageidavimus ir svetainės nustatymus, mūsų svetainėje naudojami slapukai ir kitos panašios technologijos. Norėdami naudotis svetaine, turite patvirtinti savo sutikimą naudoti nurodytas technologijas. Išsamiau
Sutinku